Zamknij

Detektywi pomagają rodzinie Jakuba Szerszniewa! Ważny przekaz! [VIDEO]

20.36, 16.02.2022 . Aktualizacja: 16.51, 17.02.2022
Skomentuj
REKLAMA

Rodzice Jakuba Szerszniewa cały czas głęboko wierzą w szczęśliwe zakończenie całej historii. Między innymi dlatego do działań zostało zaangażowane Detektywistyczne Biuro Śledcze z Wrocławia. W sprawie sprawdzany jest po raz kolejny, każdy najmniejszy szczegół. 

Detektywi są na miejscu w Łomży od zeszłego tygodnia i prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie. 

- Dokładnie w piątek podjęliśmy pierwsze czynności wyjaśniające. Zapoznaliśmy się z całą sytuacją oraz ze wszystkimi szczegółami, które przekazywała nam rodzina - powiedział w rozmowie z naszym portalem detektyw Tomasz

Na tą chwilę czekając na przełom zajmują się sprawdzaniem wszystkich, dosłownie wszystkich śladów, które mogą doprowadzić do tego by go odnaleźć. 

- Detektywi analizują drobiazgowo kamery monitoringu oraz rozmowy. Wyrywkowo sprawdzany jest również teren. Na tą chwilę specjaliści nie chcą ujawniać szczegółów prowadzonych działań. 

Zaznaczają jednak, że razem z rodziną cały czas pracują nad odnalezieniem nastolatka w szczęśliwych okolicznościach. 

Jak zaznaczył detektyw nie wykluczone, że cały czas są osoby, które mogą wnieść coś do sprawy. Mogą tego nie robić z obawy na konsekwencje. 

- Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje prosimy o kontakt z nami, rodziną czy policją. Ta osoba, która zdecyduje się na kontakt z nami poprzez rodzinę może liczyć na anonimowość. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy służbowej, także proszę się nie bać proszę się z nami kontaktować - dodaje detektyw 

Apel Taty w mediach społecznościowych

[ZT]19823[/ZT]

Kuba kocham Ciebie najmocniej na świecie i nic nie może tego zmienić. Choćby zdarzyło się nawet coś co dzisiaj wydaje się Tobie niemożliwe do pokonania to wspólnie damy radę. Miłość pokona wszystkie przeszkody i wspólnie wyjdziemy z każdej złej sytuacji. Jeszcze będzie wspaniale...zobaczysz kochany synku.Wróć do nas jeśli możesz a resztą się nie martw... napisał tata Jakuba

Zaginiony 29 grudnia 2021 roku, około 10 wyszedł z domu i dotąd nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:                                                     

JAKUB SZERSZNIEW, lat 17

zam. Kupiski Stare, gmina Łomża.

Rysopis:około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające.

W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

[ZT]19747[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KiwagloKiwaglo

1 0

Zaginęło dwóch chłopców którzy grali w drużynie piłkarskiej jeden nie żyje z Kuba nie wiadomo do dzisiaj gdzie tu jest problem o to pytanie 21:35, 19.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%