Zamknij

Morderstwo w Śniadowie. Adam G. usłyszał zarzut

11:57, 22.06.2022 | .
Skomentuj fot. pexels
REKLAMA

Sprawy zabójstwa w Śniadowie ciąg dalszy. Adam G. usłyszał zarzut.

Adamowi G. został przedstawiony zarzut tego, że 16.06.2022 r w Śniadowie woj. podlaskiego działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia Jana G. dokonał jego zabójstwa uderzając go krzesłem i zadając kilkukrotnie ciosy w głowę drewnianym kołkiem, co spowodowało obrażenia, które między innymi doprowadziły do uszkodzenia mózgu i masywnego krwotoku, w wyniku czego pokrzywdzony zmarł, tj. o czyn z art. 148 § 1 k.k - informuje Prokuratura Okręgowa w Łomży. 

Podejrzany jest mieszkańcem Śniadowa.

Nie przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu. 

Sąd Rejonowy w Łomży uwzględnił wniosek prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Przypomnijmy, w ubiegły czwartek po 20, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w Śniadowie leży na podłodze zakrwawiony sąsiad.

Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej w tym samym miejscu trzech mężczyzn spożywało alkohol. W pewnym momencie pomiędzy 33 i 65-latkiem doszło do awantury, podczas której młodszy z mężczyzn zaatakował swojego kolegę uderzając go krzesłem.

Mężczyzna nie przeżył, a napastnik po całym zdarzeniu uciekł.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ArcziArczi

2 0

*%#)!& łopatą na pol i do pieca,razem z tym starym ćpunem 14:30, 22.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%