Zamknij

Łomżyńscy policjanci znowu w akcji!

09.20, 12.07.2022 .
Skomentuj KMP Łomża
REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 63 kilometry na godzinę. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa.

Niestety nadal są tacy, którzy to bagatelizują.

Policjanci zatrzymali kolejnych kierowców, którzy stracili prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

Jako pierwsza została zatrzymana kierująca bmw. Było to w piątek po 8 w Nowych Kupiskach. 66-letnia mieszkanka Łomży jechała tam o 63 kilometry na godzinę za szybko.

Natomiast w niedzielę w Marianowie został zatrzymany kierowca bmw. Obywatel Litwy jechał 113 kilometrów na godzinę, w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość to 50 kilometrów na godzinę.

Kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 2000 złotych.

Miejsca tych kontroli wskazane zostały przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%