Zamknij

Łomża: Tej parze grozi 12 lat w więzieniu. W mieszkaniu mieli...

12.57, 12.09.2022 .
Skomentuj fot. KMP Łomża
REKLAMA

Na 3 miesiące do aresztu trafili 32-latka i jej 29-letni partner podejrzani o przestępstwa narkotykowe. Łomżyńscy kryminalni, wspomagani przez policyjnego psa "Pakieta", znaleźli w mieszkaniu kobiety amfetaminę.

Jak podaje KMP Łomża, do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-latce podejrzanej o udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kiedy policjanci ustalili, że mieszkanka Łomży może posiadać w mieszkaniu narkotyki, zapukali do jej drzwi.

Podczas przeszukania mundurowych wspomagał policyjny pies "Pakiet". To on wskazał w jednym z pokoi przezroczyste torebki z białym proszkiem oraz wagi jubilerskie. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że w 17 zabezpieczonych torebkach strunowych była amfetamina o łącznej wadze blisko 700 gramów.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko 21 tysięcy złotych.

Następnego dnia łomżyńscy kryminalni zatrzymali partnera kobiety. 29-latek podejrzany jest o handel narkotykami. 32-latka usłyszała łącznie 4 zarzuty: 3 dotyczące udzielania środków odurzających i zarzut posiadania ich znacznej ilości.

Natomiast 29-letni mieszkaniec gminy Śniadowo odpowie za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających.

Za to przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu 32-latka i jej 29-letni partner najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy, a śledczy nie wykluczają dalszych zarzutów.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%