Zamknij

Łomża: Chwila nieuwagi zakończyła się tragicznie. Oni nie mają żadnych skrupułów

10.26, 20.09.2022 .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Oszuści znowu w natarciu. Tylko jednego dnia dwoje mieszkańców Łomży padło ich ofiarą.

Tylko jednego dnia do łomżyńskich policjantów zgłosiło się dwoje mieszkańców miasta, którzy zostali oszukani w sieci. Jako pierwsza zgłosiła się 31-latka, która zamieściła ogłoszenie na jednym z portali aukcyjnych. Kobieta chciała sprzedać dziecięce ubrania.

Po kilku minutach otrzymała wiadomość z tego portalu, że należy wejść w przesłany link. Mieszkanka Łomży była pewna, że po wejściu w link potwierdzi swój udział w sprzedaży. Kolejnym krokiem było wybranie swojego banku.

Strona, do której została przekierowana, była łudząco podobna do prawdziwej strony jej banku. Tam wpisała swój login oraz hasło do konta. Kiedy po kilku godzinach kobieta sprawdziła swój rachunek okazało się, że zniknęło z jej konta ponad 5 tysięcy złotych.

Godzinę później do łomżyńskiej komendy zgłosił się 33-latek. Mężczyzna brał udział w licytacji monety z 1899 roku i aukcję wygrał za kwotę ponad 1100 złotych. Następnie przelał pieniądze na wskazany rachunek bankowy.

Z uwagi na opady deszczu sprzedający zobowiązał się do wysłania monety następnego dnia i to był ostatni kontakt z oszustem. Do chwili obecnej łomżanin nie otrzymał monety ani zwrotu pieniędzy.   

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%