Zamknij

BWM dla łomżyńskich policjantów [FOTO]

11.26, 23.09.2022 . Aktualizacja: 13.34, 29.09.2022
Skomentuj fot. KMP Łomża
REKLAMA

Łomżyńscy policjanci otrzymali nowe motocykle. Dwa jednoślady marki BMW R 1250 RT można zobaczyć na drogach powiatu. Nowe maszyny to nowe możliwości funkcjonariuszy, szczególnie gdy liczy się czas dojazdu na miejsce.

[FOTORELACJA]1352[/FOTORELACJA]

Flota łomżyńskiej policji zasilona została nowymi dwoma motocyklami BMW R 1250 RT, które zakupione zostały ze środków w ramach projektu "Bezpieczniej na drogach-motocykle dla służby ruchu drogowego" z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Jednoślady w codziennej służbie wykorzystywać będą policjanci wydziału ruchu drogowego. Motocykle zasilane są silnikami o mocy 136 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy to 143 niutonometry. Policyjne motocykle, inaczej niż w wersji cywilnej, są jednoosobowe. Miejsce pasażera zajmuje zintegrowany kufer z centralą radiową. W wyposażeniu znajdują się podgrzewane manetki oraz dodatkowe sakwy, co zdecydowanie poprawia komfort podróżowania. Kolorystycznie jednoślady są dobrze widoczne przez innych użytkowników drogi. Posiadają wiele elementów odblaskowych oraz czerwone i niebieskie sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu.

Ze względu na swą wielkość i zwrotność, nowe pojazdy mogą być użytkowane wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu oraz tam, gdzie radiowóz nie jest w stanie dojechać.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TommTomm

1 0

BWM dla łomżyńskich policjantów [FOTO]? BWM to jakaś nowa marka? 13:35, 24.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%