Zamknij
REKLAMA

Korki w Piątnicy? Kierował ruchem po pijaku!

08:57, 13.07.2021 | .
Skomentuj fot. zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Od kilku dni kierowcy przejeżdżający przez stary most w Piątnicy muszą liczyć się z utrudnieniami. Z uwagi na trwające prace drogowe i ruch kierowany ręcznie trzeba zmagać się z korkami. Kierowcy kontaktujący się z naszą redakcją w tej sprawie zarzucali pracownikom brak umiejętności kierowania ruchem wahadłowym co przyczyniało się do jeszcze większych utrudnień. Nie nam oceniać takie umiejętności jednak wczoraj pojawił się nowy fakt dotyczący utrudnień.

Wczoraj rano do zwiększenia korków mógł przyczynić się alkohol. Jeden z mężczyzn kierujący ruchem był nietrzeźwy. 

Wczoraj około godziny 11:00 dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał informację, że osoba kierująca ruchem w Piątnicy może być pod wpływem alkoholi. Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze i przebadali 56-latka okazało się, że w organizmie ma prawie 2 promile - informuje Justyna Janowska z KMP w Łomży

Zgodnie z art. 180. kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, pełni czynności związane bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu pojazdów mechanicznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

[ZT]16855[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%