Zamknij
REKLAMA

14-miesięczny chłopiec zatrzaśnięty w aucie

11:28, 28.07.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

O nieszczęśliwym zbiegu okoliczności może mówić matka 14-miesięcznego dziecka, która zatrzasnęła chłopca wraz z kluczykami w samochodzie. Policjanci łomżyńskiej patrolówki wybili szybę w kia i wydostali małego Stasia. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych dziecko bezpiecznie trafiło pod opiekę mamy.

Wczoraj około 13 dyżurna łomżyńskiej Policji otrzymała zgłoszenie, że na parkingu przed jednym z bloków na ulicy Prusa w Łomży kobieta zatrzasnęła w samochodzie kluczyki wraz ze swoim 14-miesięcznym dzieckiem. Jak ustalili mundurowi, matka położyła klucze od auta razem z torebką na przednim fotelu i poszła włożyć dziecko do fotelika.

W momencie, kiedy zamknęła tylne drzwi kia, zamki w samochodzie zablokowały się. Matka widząc powagę sytuacji zadzwoniła pod numer alarmowy. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z łomżyńskiej patrolówki.

Z uwagi na wysoką temperaturę oraz zagrożenie życia 14-miesięcznego chłopca, policjanci wybili boczną szybę w samochodzie i bezpiecznie je wydostali. Dziecko trafiło pod opiekę mamy.

Pamiętajmy! Wystarczy kilkanaście minut, aby w szczelnie zamkniętym, pozostawionym na słońcu pojeździe temperatura wzrosła do poziomu, który może zagrażać naszemu życiu.

Szczególnie małe dzieci i zwierzęta pozostawione w samochodzie mogą być narażone na przegrzanie organizmu, które może zakończyć się śmiercią. Widząc zagrożenie, nie bądźmy obojętni i poinformujmy o wszystkim Policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

[ZT]17046[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%