Zamknij
REKLAMA

Zderzenie 4 aut na Alei Legionów [FOTO]

16:32, 28.07.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Około godziny 15:40 na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Alei Legionów doszło do kolizji 4 pojazdów. Na miejscu nie ma utrudnień. 

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w skutek zagapienia się kierujących. Konsekwencją było najechanie na tył pojazdów poprzedzających. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży. W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień. 

Przy tak wysokich temperaturach nie trudno o brak koncentracji dlatego wraz z policją apelujemy o ostrożność za kierownicą. Przypominamy również, że dzisiaj policjanci prowadzą działania pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”.

Mają one na celu zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, dlatego funkcjonariusze będą reagować, poza wykroczeniami w postaci przekroczenia prędkości, również na inne naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Policjanci, w ramach działań, dokonują pomiarów prędkości zarówno statycznie, jak i dynamicznie. Szczególnym nadzorem obejmują m.in. miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość.

Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali prędkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in. w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz skrzyżowań.

[ZT]17053[/ZT]

[FOTORELACJA]916[/FOTORELACJA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%