Zamknij
REKLAMA

Nielegalnie przez polsko - białoruską granicę

17:19, 28.07.2021 | .
Skomentuj fot. Podlaski Oddział Straży Granicznej
REKLAMA

Wczoraj zostało zatrzymanych 30 nielegalnych imigrantów, którzy przekroczyli granicy polsko-białoruską wbrew przepisom prawa. Cudzoziemcy to 29 obywateli Afganistanu i obywatel Iraku.

27 lipca br. nad ranem patrol Straży Granicznej z Placówki SG w Czeremsze ujawnił ślady przekroczenia granicy z Białorusi do Polski przez grupę osób. Natychmiast rozpoczęto działania graniczne. W  miejscowości Czeremcha zatrzymano dziewięciu obywateli Afganistanu,  kolejnych cudzoziemców - dwudziestu Afgańczyków, w pociągu na trasie z Czeremchy do Warszawy a kilka godzin później zatrzymano obywatela Iraku.

W działania oprócz Podlaskiego i Nadwiślańskiego Oddziału  Straży Granicznej zaangażowani byli funkcjonariusze Policji i Straży Ochrony Kolei.

Po wykonaniu niezbędnych czynności decyzją sądu cudzoziemcy (29 mężczyzn i 1 kobieta, wśród nich 3 osoby niepełnoletnie) zostaną umieszczeni w strzeżonych ośrodkach dla cudzoziemców.

Od początku roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 367 osób za nielegalne przekroczenie polsko - białoruskiej granicy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%