Zamknij

Odpowie za udzielanie narkotyków. Areszt dla Sylwestra S.

11:29, 24.11.2021 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje postępowanie w toku którego Sylwestrowi S. zostały przedstawiane zarzuty: udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środka odurzającego w postaci ziela konopi. 

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje postępowanie w toku którego Sylwestrowi S. zostały przedstawiane zarzuty: udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste, tj. o czyn z art. 59 ust 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, usiłowania udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste, tj. o czyn z art. 13 § 1 k.k. w zw. z art. 59 ust 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz posiadania wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii znacznej ilości środków odurzających w postaci 414,72 grama netto ziela konopi innych niż włókniste, tj. o czyn z art. 62 ust 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - informuje Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Sąd Rejonowy w Łomży uwzględnił wniosek Prokuratora Rejonowego w Łomży o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy tj. do dnia 13 lutego 2022 roku. 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%