Zamknij

Jeździsz na nartach? Policja organizuje zawody

12:03, 13.01.2022 | .
Skomentuj fot. KMP Łomża

Profilaktycy z łomżyńskiej komendy wspólnie z policjantami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zapraszają dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w zawodach narciarskich na stoku. Zawody odbędą się w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Podczas zabawy promowane będą także zasady bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu na nartach.

Co prawda ferie w naszym województwie zaczynają się dopiero za tydzień, ale już w najbliższą niedzielę czyli 16 stycznia 2022 będzie można sprawdzić swoje umiejętności narciarskie. W godzinach od 12 do 14.30 na stoku narciarskim w Rybnie, prowadzone będą działania profilaktyczne łomżyńskiej Policji związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży. Wszystko po to aby zbliżająca się zimowa przerwa w nauce upłynęła radośnie i beztrosko. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji łomżyńskiej komendy wspólnie z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Grupą Ratowniczą Nadzieja z Łomży przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych. W ramach działań, około godziny 13.00 zorganizowane zostaną zawody narciarstwa alpejskiego dla dzieci. Zmagania młodych narciarzy rozgrywały się będą w dwóch kategoriach:

I – do 10 lat

II – od 10 - 13 lat

Zapraszamy do udziału.

Zapisy w dniu zawodów w namiocie na stoku. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

ZAWODY NARCIARSTWA ALPEJSKIEGO PROGRAM ZAWODÓW:

godz. 12.00- 12.30 zapisy rejestracja zawodników

godz. 12.30- 13.00 oglądanie trasy

godz. 13.00 rozpoczęcie zawodów dla uczestników do lat 10

godz. 13.30 rozpoczęcie zawodów dla uczestników 10-13 lat

godz. 14.00 zakończenie konkursu

godz. 14.00- 14.30 zliczanie wyników

godz. 14.30 ogłoszenie wyników/ rozdanie nagród

Dla wszystkich uczestników zawodów oraz osób przebywających na stoku w ramach zawodów obowiązuje REGULAMIN STACJI NARCIARSKIEJ RYBNO oraz KODEKS ZACHOWANIA DLA NARCIARZA I SNOWBORDZISTY.

 

(źródło: KMP Łomża )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%