Zamknij

Brukarz

Nr oferty: StPr/24/0428Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac brukarskich przy budowie ogrodzeń. Praca: Łomża i okolice.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wymagane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Rafał Świderski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Lipowa 17, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Rafał Świderski
      Numer telefonu: 697-601-832
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa maszyn produkcyjnych, zachowanie czystość i porządku w miejscu pracy
      311915
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242

      Referent- kancelaria kryptograficzna: - Prowadzenie ewidencji posiadanych materiałów kryptograficznych, kompletowanie materiałów kryptograficznych oraz przygotowywanie akt do archiwizacji.
      StPr/24/0448
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      pomoc w przygotowywaniu dań i napojów, obróbka surowców niezbędnych do wytwarzania dań, utrzymywanie czystości i porządku na kuchni
      311948
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 241

      zmywanie naczyń po gościach restauracji, utrzymywanie czystości i porządku w restauracji
      311946

      przygotowywanie posiłków i napojów dla gości restauracyjnych oraz przygotowywanie dań na wynos
      311947

      Prace przy dociepleniach budynków. Praca na wysokości do 15 m. Praca: Łomża
      StPr/24/0447
      wynagrodzenie od od 30 do 35 PLN

      Poradnictwo psychologiczne indywidualne dla dzieci, dorosłych, dla par, rodzin, warsztaty grupowe.
      StPr/24/0443
      data rozpoczęcia pracy od 11.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Rozładunek, załadunek towaru. Przewóz towaru(materiały budowlane).
      StPr/24/0441
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Sprzedaż; obsługa klienta internetowego; marketing.
      StPr/24/0220
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 242 PLN

      Wystawianie faktur, dyktowanie wózków do faktury
      StPr/24/0434
      data rozpoczęcia pracy od 19.04.2024