Zamknij

Kierowca autobusu

Nr oferty: StPr/21/0755Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 88, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. D
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagana punktualność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. Mile widziane doświadczenie i chęć rozwoju.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA SPÓŁKA AKCYJNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 88, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaski
      Osoba do kontaktu: Kamil Karwowski
      Numer telefonu: 667 616 400
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. D
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      -Nadzór oraz koordynacja grupy pracowników -organizacja transportu pracowników -ustalanie grafików pracy Praca: na terenie Polski wg. zleceń.
      StPr/21/1029
      data rozpoczęcia pracy od 28.10.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      konserwacja zbiorów bibliotecznych, porządkowanie księgozbioru, obsługa czytelników, rejestracja wypożyczeń
      StPr/21/0544
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Zakres wykonywanych zadań na stanowisku pracy: 1) prowadzenie dochodów budżetowych w systemie SAP, 2) prowadzenie depozytów sądowych w systemie SAP, 3) sporządzanie sprawozdań budżetowych, 4) sporządzanie raportów i analiz dotyczących planowania oraz wykonywania budżetu, 5) archiwizacja dokumentacji księgowej. *Informacje dot. oferty pracy dostępne są na stronie Sądu Rejonowego w Łomży: https://lomza.so.gov.pl/index.php?wiad=2551
      StPr/21/1019
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich.
      StPr/21/0755
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021

      Przyjmowanie towaru do magazynu, przechowywanie, kompletowanie i wydawanie towaru z magazynu, kontrola stanów magazynowych.
      StPr/21/1004
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Wprowadzanie dostawców i zamówień do systemu, przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców, wsparcie działu w wykonywaniu bieżących zadań i realizacji projektów zakupowych.
      StPr/21/1005
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie woj. podlaskiego. Sprzedaż biletów, kontrola pojazdu przed każdym przejazdem, obsługa bieżąca autobusu. /Praca: PKS NOVA Oddz. w Łomży/
      StPr/21/0988
      data rozpoczęcia pracy od 05.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Realizacja zajęć psychoterapeutycznych. Prowadzenie badań diagnostycznych uczniów. Udzielanie uczniom wsparcia i pomocy psychologiczno- pedagogicznej.
      StPr/21/0989

      Kierownik budowy /Miejsce pracy: woj. podlaskie i inne okoliczne województwa/
      StPr/21/0979
      data rozpoczęcia pracy od 04.10.2021

      Prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych oraz terapii. Prowadzenie badań diagnostycznych uczniów. Udzielanie uczniom wsparcia i pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
      StPr/21/0929
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021