Zamknij

Monter ociepleń budynków

Nr oferty: StPr/22/0624Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Prace przy dociepleniach budynków. Praca na wysokości do 15m. Miejsce wykonywania pracy: Łomża
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ,,IZO - BAU" Kazimierz Wąsiewicz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Parkowa 15, 18-400 Stara Łomża przy Szosie, powiat: łomżyński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Kazimierz Wąsiewicz
    Numer telefonu: 602-669-517
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt: osobisty/ telefoniczny nr.: 602-669-517 p. Kazimierz Wąsiewicz.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Pomocnik korektora racic (praca w delegacji na terenie całego kraju od poniedziałku do piątku).
    StPr/22/0719
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Obsługa kasy; obsługa klienta; przyjmowanie dostaw; prace porządkowe
    StPr/22/0332
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

    Obsługa maszyny do belowania papieru.
    StPr/22/0715
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Pobieranie surowców z magazynu. Przygotowywanie maszyny. Pomoc przy myciu maszyny po druku. Kontrola w trakcie procesu druku.
    StPr/22/0716

    Drobne prace remontowe, prace naprawcze, koszenie trawy, odśnieżanie itp.
    StPr/22/0711

    Prace biurowe, wykonywanie raportów kasowych. Obsługa komputera, w tym Internetu (zamieszczanie ogłoszeń itp.). Obsługa recepcji hotelu (w przypadku nieobecności pracownika recepcji).
    StPr/22/0712
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obsługa klienta. Obsługa komputera, kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
    StPr/22/0707
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    pomoc w przygotowywaniu pizzy
    25/5/2022
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022

    obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, odbieranie telefonów, dbanie o czystość stolików i sali
    24/5/2022

    składanie zamówień dla klienta, układanie towaru na magazynie, sprzątanie stanowiska pracy
    23/5/2022