Zamknij

Fakturzystka

Nr oferty: StPr/22/0646Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Towarowa 21, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, generowanie faktur.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: -doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi programu do fakturowania- mile widziane, dodatkowe wymagania: mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "OMEGA" Hurtownia Spożywcza Małgorzata Aldona Konopka
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Towarowa 21, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Aldona Konopka
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV należy składać osobiście od poniedziałku do czwartku w godz.: 9.00-13.00.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: od poniedziałku do czwartku, Godziny : 9.00-13.00
      Pomocnik korektora racic (praca w delegacji na terenie całego kraju od poniedziałku do piątku).
      StPr/22/0719
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Obsługa kasy; obsługa klienta; przyjmowanie dostaw; prace porządkowe
      StPr/22/0332
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      Obsługa maszyny do belowania papieru.
      StPr/22/0715
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Pobieranie surowców z magazynu. Przygotowywanie maszyny. Pomoc przy myciu maszyny po druku. Kontrola w trakcie procesu druku.
      StPr/22/0716

      Drobne prace remontowe, prace naprawcze, koszenie trawy, odśnieżanie itp.
      StPr/22/0711

      Prace biurowe, wykonywanie raportów kasowych. Obsługa komputera, w tym Internetu (zamieszczanie ogłoszeń itp.). Obsługa recepcji hotelu (w przypadku nieobecności pracownika recepcji).
      StPr/22/0712
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa klienta. Obsługa komputera, kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
      StPr/22/0707
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      pomoc w przygotowywaniu pizzy
      25/5/2022
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, odbieranie telefonów, dbanie o czystość stolików i sali
      24/5/2022

      składanie zamówień dla klienta, układanie towaru na magazynie, sprzątanie stanowiska pracy
      23/5/2022