Zamknij

Pracownik w biurze informacji turystycznej

Nr oferty: StPr/21/0634Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Plac Stary Rynek 6, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Udzielanie informacji na temat: - atrakcji, produktów turystycznych Łomży i Ziemi Łomżyńskiej; - miejskich imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych; - szlaków turystycznych przebiegających przez miasto i region; - miejskich muzeów i galerii; - miejskiej bazy sportowo-rekreacyjnej; - informacji o połączeniach autobusowych oraz komunikacji miejskiej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Turystyka i rekreacja- zarządzanie turystyką lub pokrewne.
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Trzy lata doświadczenia w branży turystycznej, mile widziany staż pracy w informacji turystycznej. Umiejętności: znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word, praktyka w administrowaniu stronami na FB. Dodatkowe wymagania: komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu, samodzielność i rzetelność w działaniu, znajomość topografii i oferty turystycznej Ziemi łomżyńskiej.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Główna 38, 18-421 Drozdowo, powiat: łomżyński, woj: podlaskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na email: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Dbanie o stan techniczny, wykonywanie drobnych prac remontowych, bieżąca naprawa usterek itp.
        StPr/21/0633
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        sprzedaż, dbanie o towar, obsługa klienta
        16/6/2021
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2021
        wynagrodzenie od od 10 do 12 PLN

        podlewanie i dbanie o rośliny, dbanie o ogród
        15/6/2021
        wynagrodzenie od od 10 PLN

        Udzielanie informacji na temat: - atrakcji, produktów turystycznych Łomży i Ziemi Łomżyńskiej; - miejskich imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych; - szlaków turystycznych przebiegających przez miasto i region; - miejskich muzeów i galerii; - miejskiej bazy sportowo-rekreacyjnej; - informacji o połączeniach autobusowych oraz komunikacji miejskiej.
        StPr/21/0634
        data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        • pozyskiwanie prenumeratorów i sprzedaż publikacji z oferty wydawnictwa, • reprezentowanie wydawnictwa podczas targów, konferencji, szkoleń, lokalnych imprez rolniczych na przydzielonym terenie i Polski, • reprezentowanie, promocja i budowanie wizerunku firmy, • monitorowanie rynku czasopism rolniczych w terenie, *Praca na terenie województwa podlaskiego i północnej części województwa mazowieckiego.
        StPr/21/0627
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Pracownik magazynowo - produkcyjny.
        StPr/21/0628
        data rozpoczęcia pracy od 14.06.2021

        Pomocnik usług weterynaryjnych (praca w delegacji na terenie całego kraju od poniedziałku do piątku).
        StPr/21/0630
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Układanie towaru itp.
        StPr/21/0618
        data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021

        Archiwista
        StPr/21/0259
        data rozpoczęcia pracy od 20.06.2021
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        pracownik do spraw kancelaryjno-biurowych
        StPr/21/0260