Zamknij
REKLAMA
13:02, 29.06.2022
W silnikach wysokoprężnych, a od pewnego czasu także w benzynowych, standardem są filtry DPF. Są one bardzo skuteczne, wspierają ekologię, wymagają jednak szczególnego traktowania i regularnego czyszczenia. Zapchany filtr cząstek stałych nie spełnia swojego zadania. Czy wiesz, czym jest regeneracja filtra cząstek stałych i jakie objawy daje zapchany filtr DPF? Kiedy czyszczenie filtra DPF jest koniecznością?
10:49, 29.06.2022
Ekspert kredytowy to profesjonalista przeszkolony w zakresie kredytu. Udzielają konsumentom porad finansowych, jak poprawić swoją zdolność kredytową i zarządzać długiem.
09:20, 29.06.2022
Dekoracje są nieodzowną częścią każdego wydarzenia i mogą sprawić, że będzie ono bardziej niezapomniane. Istnieje wiele różnych rodzajów dekoracji, których możesz użyć na swoim wydarzeniu, aby uczynić je bardziej wyjątkowym.
09:04, 29.06.2022
Odzież robocza to odzież ochronna stosowana w miejscu pracy. Służy do ochrony użytkownika przed potencjalnymi zagrożeniami lub ekspozycjami. Obejmuje rękawiczki, obuwie ochronne, kamizelki, kombinezony i inne przedmioty.
15:06, 02.06.2022
Wybierasz letnie neony czy zwiewne boho? Od środy, 1 czerwca, rozpoczynamy letni sezon w Rossmannie. Neonowe farby do włosów i szamponetki koloryzujące, ozdoby do włosów, tatuaże z henny, naklejki na paznokcie czy bransoletki na stopy – to tylko część naszej limitowanej oferty. Nadchodzą wakacje. To czas, żeby wyrazić siebie i podkreślić swój letni look.
00:00, 29.05.2022
Po ogromnej fali podwyżek dotyczących kredytów złotówkowych oraz dyskusji wokół trudnej sytuacji tychże kredytobiorców w związku z inflacją, która dotknęła ich podwójnie – przyszedł czas na Frankowiczów. Mimo tego, iż dyskusje na temat trudnej sytuacji Frankowiczów oscylowały wokół inflacji, jako takiej w połączeniu z podwyżkami towarów i usług, to niestety i w tym przypadku możemy zacząć martwić się o bezpośredni wpływ inflacji na wzrost rat kredytu. Według zapowiedzi Szwajcarskiego Banku Narodowego, wzrastająca inflacja będzie wiązała się z zaostrzeniem polityki monetarnej.
13:02, 27.05.2022
Panele fotowoltaiczne (PV) służą do wytwarzania energii elektrycznej ze światła słonecznego. Mogą być instalowane na dachach, na ziemi lub w wodzie.
14:59, 24.05.2022
26 maja wielu kojarzy się z kwiatami, laurkami, przedstawieniami w przedszkolach. Ale dla mam dzieci nieuleczalnie chorych to dzień jak każdy inny: wypełniony skomplikowaną logistyką, wizytami rehabilitantów, zmęczeniem po kolejnej nieprzespanej nocy, odmierzany lekami i pikaniem specjalistycznej aparatury. Dla nich często jedyną szansą na chwilę dla siebie jest opieka wytchnieniowa. Dzięki programowi „Pomagamy jak umiemy kobietom” może z niej korzystać 18 mam i ich rodzin.
09:45, 06.05.2022
Prześcieradło to chyba jeden z najbardziej niedocenianych elementów wystroju każdej sypialni. O ile potrafimy godzinami wybierać jakość pościeli czy miękkości materaca, to powłoka na której kładziemy się do łóżka, jest jakby lekko zbędna. A to właśnie od niej zależy w dużej mierze to, jak się wyśpimy. Wybierz więc mądrze, z troską o siebie i swoje łóżko!
11:42, 29.04.2022
Szafka łazienkowa to schowek, który zwykle służy do przechowywania przyborów toaletowych i innych przedmiotów w łazience.
12:45, 28.04.2022
Franchising to model biznesowy, w którym jedna firma (franczyzodawca) zapewnia prawo do używania swojej nazwy handlowej, stylu działania, technik zarządzania i narzędzi marketingowych innej firmie (franczyzobiorcy) w zamian za opłatę.
00:00, 21.04.2022
Ogrody wertykalne zyskują na popularności. Urasta również wiele mitów na ich temat i trudno jest odnaleźć rzetelne informacje o zielonych ścianach. Tymczasem, nasuwa nam się wiele pytań, które ich dotyczą. Chcąc zgłębić tematykę ogrodów wertykalnych, można skorzystać z naszego krótkiego poradnika.
00:00, 19.04.2022
Jak obserwujemy ostatnimi czasy – kurs franka zdecydowanie, wręcz rekordowo poszybował w górę pozostając obojętnym na losy Polaków zasilających grono posiadaczy kredytów frankowych. O ile wiemy, że ryzyko kursowe stanowi zagrożenie od zawsze, o tyle nie spodziewaliśmy się, iż na wysokość franka wpłynąć może wejście pewnym krokiem na parkiet rynku walutowego geopolityka. W następstwie nieproszonego gościa otrzymaliśmy rekordowy kurs franka, niebotyczny wzrost rat i frankowiczów, którzy rozważają złożenie pozwu przeciwko bankowi już nie powodowani zachęceniem, a powoli zmuszeni sytuacją franka i ratami, które mocno szarpią ich domowe budżety.
14:37, 15.04.2022
Relaks w ogrodzie podczas chłodniejszych dni wydawał Ci się jak dotąd raczej niemożliwy? W takim razie mamy dzisiaj dla Ciebie bardzo dobre wiadomości. Istnieje bowiem co najmniej jeden, skuteczny sposób na zaradzenie temu problemowi!
15:37, 25.03.2022
Biuro wirtualne to rodzaj biura, które znajduje się w innej lokalizacji niż biuro tradycyjne. Często zdarza się, że firmy mają wirtualne biura w różnych krajach i miastach. Dzięki temu mogą utrzymać swoją działalność, a jednocześnie mogą pracować z dowolnego miejsca.
REKLAMA