Zamknij
REKLAMA
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
11:31, 29.09.2022
Wirtualne biuro to przestrzeń, która w rzeczywistości nie jest biurem fizycznym. Daje przedsiębiorcom i firmom możliwość posiadania adresu, który może być prestiżowy i korespondować z wizerunkiem firmy.
09:29, 27.09.2022
Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko miało zapewniony odpowiedni start w dorosłe życie. Staramy się zapewnić wszystko, co niezbędne, aby nasze pociechy wyrosły na mądre oraz niezależne osoby. Wiele z nas decyduje się zapewnić im również dodatkowe środki finansowe w przypadku przykrej sytuacji, jaką jest poważna choroba lub nawet śmierć rodzica, decydując się na wykupienie polisy posagowej.
00:00, 11.09.2022
Planujesz budowę domu i stoisz przed wyborem typu ogrzewania? Być może już jesteś posiadaczem tradycyjnego kotła gazowego lub węglowego i wiesz jak znaczny wzrost kosztów ogrzewania budynków spowodowały ostatnie podwyżki cen gazu i węgla. Przyczyniło się to do jeszcze większego zainteresowania innowacyjnymi rozwiązaniami, jakimi są powietrzne pompy ciepła wykorzystujące OZE, czyli odnawialne źródła energii. To ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych kotłów, która ogranicza nie tylko wydatki, ale także emisję szkodliwych dla środowiska naturalnego spalin i zanieczyszczeń.
11:31, 24.08.2022
Istnieje wiele różnych rodzajów zabawek dla dzieci. Niektóre są drewniane, niektóre magnetyczne, niektóre książki i tak dalej. Wyprawka to komplet ubrań, które noworodek musi zacząć nosić po urodzeniu. Butelka ze słomką to prezent, który można podarować o każdej porze roku.
00:00, 24.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
08:45, 26.07.2022
Rzęsy i brwi to dwie najważniejsze cechy, które mogą określić osobę. Wiele osób używa klejów do rzęs, sztucznych rzęs i przedłużania rzęs, aby uatrakcyjnić swoje oczy. Laminowanie rzęs to proces, w którym skleja się rzęsy specjalnym klejem, tworząc jedną długą rzęsę.
08:18, 26.07.2022
Budownictwo modułowe to nowy sposób budowania, który od kilku lat zyskuje na popularności. Staje się coraz bardziej popularny, ponieważ można go wykonać w różnych częściach świata i szybko złożyć.
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
13:02, 29.06.2022
W silnikach wysokoprężnych, a od pewnego czasu także w benzynowych, standardem są filtry DPF. Są one bardzo skuteczne, wspierają ekologię, wymagają jednak szczególnego traktowania i regularnego czyszczenia. Zapchany filtr cząstek stałych nie spełnia swojego zadania. Czy wiesz, czym jest regeneracja filtra cząstek stałych i jakie objawy daje zapchany filtr DPF? Kiedy czyszczenie filtra DPF jest koniecznością?
10:49, 29.06.2022
Ekspert kredytowy to profesjonalista przeszkolony w zakresie kredytu. Udzielają konsumentom porad finansowych, jak poprawić swoją zdolność kredytową i zarządzać długiem.
09:20, 29.06.2022
Dekoracje są nieodzowną częścią każdego wydarzenia i mogą sprawić, że będzie ono bardziej niezapomniane. Istnieje wiele różnych rodzajów dekoracji, których możesz użyć na swoim wydarzeniu, aby uczynić je bardziej wyjątkowym.
09:04, 29.06.2022
Odzież robocza to odzież ochronna stosowana w miejscu pracy. Służy do ochrony użytkownika przed potencjalnymi zagrożeniami lub ekspozycjami. Obejmuje rękawiczki, obuwie ochronne, kamizelki, kombinezony i inne przedmioty.
15:06, 02.06.2022
Wybierasz letnie neony czy zwiewne boho? Od środy, 1 czerwca, rozpoczynamy letni sezon w Rossmannie. Neonowe farby do włosów i szamponetki koloryzujące, ozdoby do włosów, tatuaże z henny, naklejki na paznokcie czy bransoletki na stopy – to tylko część naszej limitowanej oferty. Nadchodzą wakacje. To czas, żeby wyrazić siebie i podkreślić swój letni look.