Zamknij
REKLAMA
08:45, 26.07.2022
Rzęsy i brwi to dwie najważniejsze cechy, które mogą określić osobę. Wiele osób używa klejów do rzęs, sztucznych rzęs i przedłużania rzęs, aby uatrakcyjnić swoje oczy. Laminowanie rzęs to proces, w którym skleja się rzęsy specjalnym klejem, tworząc jedną długą rzęsę.
08:18, 26.07.2022
Budownictwo modułowe to nowy sposób budowania, który od kilku lat zyskuje na popularności. Staje się coraz bardziej popularny, ponieważ można go wykonać w różnych częściach świata i szybko złożyć.
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
13:02, 29.06.2022
W silnikach wysokoprężnych, a od pewnego czasu także w benzynowych, standardem są filtry DPF. Są one bardzo skuteczne, wspierają ekologię, wymagają jednak szczególnego traktowania i regularnego czyszczenia. Zapchany filtr cząstek stałych nie spełnia swojego zadania. Czy wiesz, czym jest regeneracja filtra cząstek stałych i jakie objawy daje zapchany filtr DPF? Kiedy czyszczenie filtra DPF jest koniecznością?
10:49, 29.06.2022
Ekspert kredytowy to profesjonalista przeszkolony w zakresie kredytu. Udzielają konsumentom porad finansowych, jak poprawić swoją zdolność kredytową i zarządzać długiem.
09:20, 29.06.2022
Dekoracje są nieodzowną częścią każdego wydarzenia i mogą sprawić, że będzie ono bardziej niezapomniane. Istnieje wiele różnych rodzajów dekoracji, których możesz użyć na swoim wydarzeniu, aby uczynić je bardziej wyjątkowym.
09:04, 29.06.2022
Odzież robocza to odzież ochronna stosowana w miejscu pracy. Służy do ochrony użytkownika przed potencjalnymi zagrożeniami lub ekspozycjami. Obejmuje rękawiczki, obuwie ochronne, kamizelki, kombinezony i inne przedmioty.
15:06, 02.06.2022
Wybierasz letnie neony czy zwiewne boho? Od środy, 1 czerwca, rozpoczynamy letni sezon w Rossmannie. Neonowe farby do włosów i szamponetki koloryzujące, ozdoby do włosów, tatuaże z henny, naklejki na paznokcie czy bransoletki na stopy – to tylko część naszej limitowanej oferty. Nadchodzą wakacje. To czas, żeby wyrazić siebie i podkreślić swój letni look.
00:00, 29.05.2022
Po ogromnej fali podwyżek dotyczących kredytów złotówkowych oraz dyskusji wokół trudnej sytuacji tychże kredytobiorców w związku z inflacją, która dotknęła ich podwójnie – przyszedł czas na Frankowiczów. Mimo tego, iż dyskusje na temat trudnej sytuacji Frankowiczów oscylowały wokół inflacji, jako takiej w połączeniu z podwyżkami towarów i usług, to niestety i w tym przypadku możemy zacząć martwić się o bezpośredni wpływ inflacji na wzrost rat kredytu. Według zapowiedzi Szwajcarskiego Banku Narodowego, wzrastająca inflacja będzie wiązała się z zaostrzeniem polityki monetarnej.
13:02, 27.05.2022
Panele fotowoltaiczne (PV) służą do wytwarzania energii elektrycznej ze światła słonecznego. Mogą być instalowane na dachach, na ziemi lub w wodzie.
14:59, 24.05.2022
26 maja wielu kojarzy się z kwiatami, laurkami, przedstawieniami w przedszkolach. Ale dla mam dzieci nieuleczalnie chorych to dzień jak każdy inny: wypełniony skomplikowaną logistyką, wizytami rehabilitantów, zmęczeniem po kolejnej nieprzespanej nocy, odmierzany lekami i pikaniem specjalistycznej aparatury. Dla nich często jedyną szansą na chwilę dla siebie jest opieka wytchnieniowa. Dzięki programowi „Pomagamy jak umiemy kobietom” może z niej korzystać 18 mam i ich rodzin.
09:45, 06.05.2022
Prześcieradło to chyba jeden z najbardziej niedocenianych elementów wystroju każdej sypialni. O ile potrafimy godzinami wybierać jakość pościeli czy miękkości materaca, to powłoka na której kładziemy się do łóżka, jest jakby lekko zbędna. A to właśnie od niej zależy w dużej mierze to, jak się wyśpimy. Wybierz więc mądrze, z troską o siebie i swoje łóżko!
11:42, 29.04.2022
Szafka łazienkowa to schowek, który zwykle służy do przechowywania przyborów toaletowych i innych przedmiotów w łazience.
12:45, 28.04.2022
Franchising to model biznesowy, w którym jedna firma (franczyzodawca) zapewnia prawo do używania swojej nazwy handlowej, stylu działania, technik zarządzania i narzędzi marketingowych innej firmie (franczyzobiorcy) w zamian za opłatę.
00:00, 21.04.2022
Ogrody wertykalne zyskują na popularności. Urasta również wiele mitów na ich temat i trudno jest odnaleźć rzetelne informacje o zielonych ścianach. Tymczasem, nasuwa nam się wiele pytań, które ich dotyczą. Chcąc zgłębić tematykę ogrodów wertykalnych, można skorzystać z naszego krótkiego poradnika.
REKLAMA