Zamknij

Odbiór i wysyłka paczki Łomża - sprawdź Paczkomat w okolicy

10:36, 22.12.2021 | .
Skomentuj

Paczkomaty znajdują się na terenie całej Polski. Ten niezwykle wydajny i komfortowy sposób doręczania przesyłek jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce. Każde urządzenie jest czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu. To sprawia, że nie trzeba wyczekiwać na kuriera w domu czy mieszkaniu, a przesyłkę można odebrać w dowolnym momencie.

Dzięki aplikacji InPost Mobile odbieranie i nadawanie paczek w Paczkomatach jest banalnie proste. Apka daje także znacznie więcej możliwości, w tym śledzenie przesyłek. Korzystanie z Paczkomatów to bardziej ekologiczna forma dostawy niż tradycyjne dostawy pod wskazany adres. Dowiedz się, jak łatwo wysłać i odebrać paczkę!

Łomża – Paczkomat, PaczkoPunkt

Łomża to miasto w województwie podlaskim, które słynie z atrakcyjnych zabytków, a także dobrze rozwiniętej oświaty i prężnie rozwijającej się kultury. Miejscowość jest zamieszkiwana przez ponad 60 tysięcy osób. Dla ich wygody na terenie całej Łomży rozmieszczono Paczkomaty i PaczkoPunkty.

Paczkomaty Łomża to zespół prawie 30 urządzeń. Poza tym w mieście funkcjonują 4 PaczkoPunkty. Paczkomaty znajdują się w często uczęszczanych miejscach – przy przedszkolu, cmentarzu, marketach czy warsztacie samochodowym. Dzięki temu Łomżanie mogą odbierać i nadawać paczki podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Łomża – odbiór paczki z InPost Mobile

W Łomży łatwo i szybko odbierzesz swoją paczkę z wykorzystaniem aplikacji InPost Mobile. Gdy kurier umieści przesyłkę w skrytce, otrzymasz powiadomienie na swoim smartfonie. Od tej chwili masz 48 godzin na odbiór zamówienia. Podejdź do Paczkomatu i na ekranie telefonu kliknij „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki urządzenia natychmiast się uchylą, odsłaniając przed Tobą wyczekiwaną paczkę.

Możesz skorzystać też z kodu QR i 6-cyfrowego kodu odbioru, które otrzymasz na e-maila lub znajdziesz w aplikacji. Podejdź do Paczkomatu i na jego ekranie wpisz swój numer telefonu i kod odbioru lub zeskanuj QR, by otworzyć drzwiczki. Pamiętaj, by na koniec dokładnie je zamknąć.

Szybka wysyłka paczki – Łomża

Jeśli chcesz wysłać paczkę do dowolnego miejsca w Polsce lub innego Paczkomatu – najwygodniej będzie skorzystać z aplikacji InPost Mobile. Wystarczy, że w aplikacji klikniesz strzałkę (Nadaj), uzupełnisz wymagane informacje i opłacisz usługę, a na ekranie smartfona wyświetli się kod nadania oraz kod QR. Użyj któregoś z nich, gdy będziesz już obok Paczkomatu, by uchylić drzwiczki skrytki. Po włożeniu paczki do środka dokładnie zamknij urządzenie.

Poza tym możesz skorzystać ze strony Szybkie Nadania. Po wejściu na witrynę uzupełnij formularz wysyłkowy z danymi nadawcy i odbiorcy i opłać nadanie. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana etykieta wysyłkowa, którą należy wydrukować i przykleić na paczce. Następnie można udać się do Paczkomatu i zeskanować tam kod kreskowy z dokumentu. Drzwiczki skrytki uchylą się i będzie można włożyć paczkę do środka. Pamiętaj, by dokładnie zamknąć urządzenie. I to wszystko – Twoja paczka wyruszyła w drogę!

(artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%