Zamknij
REKLAMA
13:54, 14.10.2021
Pranie w biznesie za sprawą filmów i seriali niejednokrotnie może kojarzyć się z postępowaniem na granicy prawa. Nie od dziś jednak wiadomo, że, cytując klasyka: telewizja kłamie, a w przypadku tego zagadnienia nie jest jedynym medium, opowiadającym o tym, jak wygląda rzeczywistość.
12:13, 05.10.2021
Oferta eventów online rozszerza się w błyskawicznym tempie, choć jeszcze rok temu był to jedynie skromny dodatek do całego repertuaru, jakim szczyciły się agencje eventowe. Obecnie jest to wiodąca część „eventowego menu” i bardzo ważna część tego biznesu. Firmy prześcigają się w pomysłach, a ich kreatywność zaskakuje momentami pewnie nawet ich samych. Jednym z najpopularniejszych obecnie trendów jest na przykład improwizacja. Nie wymaga ona specjalnego przygotowania a potrafi dostarczyć wiele dobrego humoru i kilku godzin świetniej zabawy. Jak w praktyce wygląda improwizacja kabaretowa online? Czy takie warsztaty mają rację bytu w trybie zdalnym? O czym warto pamiętać?
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
12:00, 27.09.2021
Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz oraz propozycje zabaw edukacyjnych, które pomogą w nauce dobrych nawyków higienicznych, żywieniowych, a nawet społecznych wśród najmłodszych. Relacje z rówieśnikami, zdrowe drugie śniadanie, odpowiednia higiena poza domem – to tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Wszystkie materiały zostały opracowane we współpracy z ekspertami.
14:32, 22.09.2021
Powody, dla których młodzi płacą więcej za OC to przede wszystkim brak wypracowanych zniżek i brak doświadczenia w prowadzeniu pojazdu. To od zawsze były czynniki, które dla towarzystwa ubezpieczeniowego wiążą się z ryzykiem, a to zawyża cenę. Co w takim wypadku należy zrobić?
REKLAMA
10:35, 16.09.2021
Każdy kierowca powinien ubezpieczyć swój pojazd na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych, kradzieży auta czy nieszczęśliwego wypadku. Do tego służy właśnie ubezpieczenie komunikacyjne. Przekonaj się, co wchodzi w jego skład i na co zwracać uwagę, aby wybrać najlepszą ofertę.
00:00, 23.07.2021
Planujesz rozpocząć karierę w branży IT? Kuszą Cię możliwości awansu i obiecujące zarobki? Wbrew pozorom IT jest dla każdego i często po prostu potrzebna jest jedna decyzja, zapał do nauki i sporo motywacji, aby móc spełniać się w tej branży. Czego jeszcze będziesz potrzebować? Poznaj 5 naszych sprawdzonych porad, aby zrealizować swoje marzenia o pracy w branży IT.
REKLAMA