Zamknij
REKLAMA
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
10:36, 22.12.2021
Paczkomaty znajdują się na terenie całej Polski. Ten niezwykle wydajny i komfortowy sposób doręczania przesyłek jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce. Każde urządzenie jest czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu. To sprawia, że nie trzeba wyczekiwać na kuriera w domu czy mieszkaniu, a przesyłkę można odebrać w dowolnym momencie.
12:30, 17.12.2021
Rossmann wydał jak co roku firmowy kalendarz, w którym modelkami są pracownice naszych sklepów i centrali. Bohaterki kalendarza wystąpiły w stylizacjach z kwiatów, dobranych odpowiednio do poszczególnych miesięcy.
15:23, 15.12.2021
Tegoroczne święta mają szansę być wyjątkowe i nie chodzi tu wyłącznie o świąteczną atmosferę, ale przede wszystkim z powodu wysokich cen w sklepach. Co robić, aby pomimo tego cieszyć się rodzinną atmosferą i nie musieć trzymać się za kieszeń podczas ich organizacji? Odpowiedzi na te pytania poszukamy m.in. w wynikach raportu „Barometr Świąteczny”.
12:00, 10.12.2021
Prawie 1,5 miliona podpasek trafiło do szkół w całej Polsce w ramach wspólnego programu Kulczyk Foundation i marki Rossmann. W ich dystrybucji bierze udział niemal 300 wolontariuszek.
12:47, 22.11.2021
Sukienki są elementem garderoby, który towarzyszy kobietom w wielu sytuacjach życiowych. Świetnie sprawdzają się one zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze okazje. Sukienki można nosić nie tylko latem. Zimą połączone z kozakami i długim płaszczem prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. Jeżeli modnej szukasz sukienki, koniecznie sprawdź, w które fasony warto zainwestować!
00:00, 04.11.2021
Program „Pomagamy jak umiemy” realizujemy w Rossmannie od 2017 r. Podczas czterech pierwszych edycji, udało się nam dotrzeć z pomocą o wartości 18,5 mln zł do ponad 600 organizacji w całej Polsce.  W tym roku, dzięki naszym klientom skanującym podczas zakupów aplikację Rossmann PL zebraliśmy kolejne 5 mln zł – dla organizacji wspierających kobiety.
14:47, 27.10.2021
Przydrożne karczmy, weekendowe domy nad jeziorem czy wille pod lasem na przedmieściach - domy w stylu góralskim, spotykane poza Podhalem, przestały dziwić. Mają niepowtarzalny charakter, a jednocześnie odpowiadają modzie na prostotę. Co sprawia, że zwykły dom nabiera góralskiego stylu?
13:09, 20.10.2021
W przedsiębiorstwach stosuje się codziennie różnorodne analizy jego kondycji. Najczęściej stosowaną jest ta, która dotyczy stanu finansowego firmy. Już rzadziej używane są raporty efektywności pracowników. A jak analizować stopień zadowolenia klientów? Czy to w ogóle możliwe?
13:54, 14.10.2021
Pranie w biznesie za sprawą filmów i seriali niejednokrotnie może kojarzyć się z postępowaniem na granicy prawa. Nie od dziś jednak wiadomo, że, cytując klasyka: telewizja kłamie, a w przypadku tego zagadnienia nie jest jedynym medium, opowiadającym o tym, jak wygląda rzeczywistość.
12:13, 05.10.2021
Oferta eventów online rozszerza się w błyskawicznym tempie, choć jeszcze rok temu był to jedynie skromny dodatek do całego repertuaru, jakim szczyciły się agencje eventowe. Obecnie jest to wiodąca część „eventowego menu” i bardzo ważna część tego biznesu. Firmy prześcigają się w pomysłach, a ich kreatywność zaskakuje momentami pewnie nawet ich samych. Jednym z najpopularniejszych obecnie trendów jest na przykład improwizacja. Nie wymaga ona specjalnego przygotowania a potrafi dostarczyć wiele dobrego humoru i kilku godzin świetniej zabawy. Jak w praktyce wygląda improwizacja kabaretowa online? Czy takie warsztaty mają rację bytu w trybie zdalnym? O czym warto pamiętać?
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
12:00, 27.09.2021
Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz oraz propozycje zabaw edukacyjnych, które pomogą w nauce dobrych nawyków higienicznych, żywieniowych, a nawet społecznych wśród najmłodszych. Relacje z rówieśnikami, zdrowe drugie śniadanie, odpowiednia higiena poza domem – to tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Wszystkie materiały zostały opracowane we współpracy z ekspertami.
14:32, 22.09.2021
Powody, dla których młodzi płacą więcej za OC to przede wszystkim brak wypracowanych zniżek i brak doświadczenia w prowadzeniu pojazdu. To od zawsze były czynniki, które dla towarzystwa ubezpieczeniowego wiążą się z ryzykiem, a to zawyża cenę. Co w takim wypadku należy zrobić?
10:35, 16.09.2021
Każdy kierowca powinien ubezpieczyć swój pojazd na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych, kradzieży auta czy nieszczęśliwego wypadku. Do tego służy właśnie ubezpieczenie komunikacyjne. Przekonaj się, co wchodzi w jego skład i na co zwracać uwagę, aby wybrać najlepszą ofertę.
REKLAMA