Zamknij
REKLAMA

Los programu "1 z 10" przesądzony. Telewizja Polska wydała specjalne oświadczenie

15:00, 12.06.2021 | Źródło: Wirtualna Polska / CI TVP
Skomentuj
REKLAMA

Kontynuacja najdłużej emitowanego polskiego teleturnieju "Jeden z dziesięciu" wisiała na włosku. Telewizja Polska i realizator programu toczyli długie negocjacje w sprawie kontynuacji formatu. Teraz już wiemy, jaki los spotka Tadeusza Sznuka i jego program. TVP wydało oświadczenie. 

Warto przypomnieć, że na przestrzeni wielu lat udział w programie wzięło udział wielu mieszkańców naszego regionu i Łomży. W 2019 Adam Chojnowski z Łomży został zwycięzcą 17 odcinka 114 edycji programu "Jeden z dziesięciu".

"Jeden z dziesięciu" to najdłużej emitowany polski teleturniej. W telewizji gości od 3 czerwca 1994 roku. Od samego początku program prowadzony jest przez Tadeusza Sznuka. 

Program jest emitowany w edycjach, z których każda obejmuje 21 odcinków - 20 eliminacyjnych oraz jeden finałowy.

W kolejnej rundzie zawodnicy wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na kolejne pytanie. Gra toczy się do momentu, gdy na polu walki pozostanie trzech zawodników. Wtedy ci gracze mierzą się ze sobą w finale.

Pod koniec kwietnia wyemitowano ostatni, jak do tej pory, odcinek serii. Widzowie byli zaniepokojeni informacjami, jakie docierały z różnych stron dotyczące zakończenia formatu. 

Emocje podgrzało też studio Euromedia TV odpowiadające za produkcję. Jak ustalili wtedy dziennikarze Wirtualnej Polski, współpraca studia z TVP nie układała się najlepiej.

Okazuje się jednak, że widzowie nie mają powodów do zmartwień. Po długich negocjacjach doszło do porozumienia. Telewizja Polska potwierdziła to w specjalnym komunikacie. 

- Strony znalazły porozumienie. Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju obaczymy jesienią, a prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk - poinformowało Centrum Informacji TVP.

(Źródło: Wirtualna Polska / CI TVP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%