Noc Muzeów to wyjątkowe wydarzenie, które swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i co roku wzbudza żywe zainteresowanie społeczeństwa.
W tegorocznej edycji, która odbędzie się już w najbliższa sobotę 18 maja, Muzeum Przyrody-Dwór Lutosławskich przygotowało dla Państwa następujący program:
16:00 - wykład botanika Teresy Grużewskiej Zioła (?) w kuchni kurpiowskiej
17:00-22:00 - Zwiedzanie wystaw stałych i wystawy czasowej KAPŁA-HARCERZ-OBYWATEL. Wystawa o księdzu prałacie doktorze Kazimierzu Lutosławskim.
19:00 - pokaz karmienia piranii i innych ryb akwariowych
Wstęp: 3 zł/os.
Źródło: Powiat Łomżyński
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zlomzy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz