Zamknij
Promuj to ogłoszenie

KUCHARZ NA OBOZIE HARCERSKIM POD NAMIOTAMI

Data dodania: 2022-05-03 23:50:00ID: 492

503Pokaż numer[email protected]

KUCHARZ NA OBOZIE HARCERSKIM POD NAMIOTAMI (ZAMKNIĘTY ZAKŁAD ZBIOROWEGO ŻYWIENIA)
Termin: 11-30 lipca 2022 r.
OBOWIĄZKI:
przygotowanie wraz z zastępem kuchennym 3 posiłków dziennie dla uczestników obozu (150 osób), tworzenie we współpracy z zaopatrzeniowcem jadłospisu zgodnego z potrzebami dzieci i młodzieży, tworzenie list zakupów, nadzór nad porządkiem i higieną na terenie kuchni, ważnych uprawnień i książeczki sanepidu.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe chętnie widziane min. rok pracy na stanowisku kucharza. Uprawnienia do pracy z żywnością. Umiejętności: samodzielność w pracy, umiejętność przygotowywania posiłków obiadowych, śniadań, kolacji dla dzieci i młodzieży szkolnej, łatwe nawiązywanie kontaktu z młodzieżą, umiejętność współpracy, znajomość HACCP, dobra kuchnia:), uśmiech dla dzieci.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
KONTAKT:
Tel. 503009720