Zamknij

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:52:08

Opis

Belki na stropie nadają wnętrzom oryginalny, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, błogostanem, a przy okazji wyglądają niezwykle atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są kłopotliwe i uciążliwe w montażu. A z drugiej strony drewno musi się w dodatku zestarzeć, by prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego pragniesz. Na szczęście produkujemy rustykalne belki, które idealnie odwzorowują prawdziwe drewno.

Wyprodukowane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe mają niską wagę i bardzo prosto się je montuje. Możesz stworzyć z nich dosłownie dowolną instalację, które nie wymaga jakichkolwiek czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, wybierając nasze belki rustykalne płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, bo wszystko produkujemy dokładnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz dodatkowo za odrzut, który notabene musisz sprzątnąć).

Zaintrygowana? Wypróbuj i pokaż bliskim fotki naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo zamówisz próbki naszych towarów za darmo .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA