Zamknij
REKLAMA

Zmiana lokalizacji Oddziału Hexa Banku Spółdzielczego w Łomży

12:55, 09.06.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Hexa Bank Spółdzielczy funkcjonuje od 01.10.1968 r., tworzy go ponad 2000 członków. Jesteśmy w 100% polskim bankiem, zrzeszonym w Grupie BPS S.A. Bank posiada 6 placówek: Centrala w Piątnicy Poduchownej, dwa oddziały w Białymstoku, Oddział w Łomży, Oddział w Stawiskach oraz Oddział w Wiźnie. Z dniem 7 czerwca jeden z oddziałów zmienia swoją lokalizację.

Informujemy, że z dniem 7 czerwca 2021 r. zmianie uległa lokalizacja Oddziału w Łomży, który został przeniesiony do nowej placówki zlokalizowanej w Łomży przy ulicy Zawadzkiej 52 lok. 7. Mamy nadzieję, że nowa, w pełni wyposażona placówka Hexa Banku Spółdzielczego zapewni komfortowe warunki nie tylko pracownikom, ale także Klientom Banku, a sprawna obsługa w połączeniu z bogatą ofertą produktową z pewnością zyska Państwa uznanie - informuje bank

Nowa siedziba otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Hexa Bank Spółdzielczy mocno angażuje się w rozwój gospodarczy i społeczno-kulturalny regionu, służąc pomocą finansową wielu instytucjom i organizacjom, współfinansuje wiele przedsięwzięć i prac społecznie użytecznych.

Łącząc tradycje z nowoczesnością, Hexa Bank Spółdzielczy stał się placówką uniwersalną, świadczącą usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie. Szanujemy naszych Klientów i cenimy ich czas oraz ciężko zarobione pieniądze. Dlatego wszelkie formalności staramy się załatwić szybko, sprawnie i profesjonalnie. Tradycja zobowiązuje. Gwarancją sukcesu jest pozytywna opinia Klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Przychodząc do nas wybieracie Państwo dobry, bezpieczny, polski Bank.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%