Zamknij
REKLAMA

Przybij piątkę na start! - otwarcie nowej restauracji w Łomży

10:05, 15.07.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Od jutra (15.07) na kulinarnej mapie Łomży pojawi się nowe miejsce. Podczas otwarcia serwowane będą specjalnie przygotowane dania, a każde za 5 zł!

Restauracja W Kamienicy

"W Kamienicy" to nowe miejsce, które pojawia się na kulinarnej mapie Łomży. Kuchnia oparta jest na świeżych składnikach najwyższej jakości pochodzących od lokalnych producentów. Dania to autorskie pomysły Szefa Kuchni - Dariusza Sienickiego. Do jedzenia serwowane będą również autorskie drinki Jakuba Żegalskiego – barmana z wieloletnim doświadczeniem. Restauracja znajduje się na ulicy Rządowej 12, w Łomży.

Kim jest szef kuchni?

Dariusz Michał Sienicki - kucharz, którego serce najgoręcej bije dla kuchni polskiej. Nigdy nie ograniczał się̨ wyłącznie do wiedzy zdobytej podczas praktyk szkolnych, dlatego też każdy wolny czas poświęcał swojej pasji poszukiwania nowych smaków. Swoją praktykę̨, wiedzę gastronomiczną oraz umiejętności zdobywał i wzbogacał u polskich szefów kuchni w jednych z wielu restauracji. Między innymi jako sous chef u boku Masterchefa Krzysztofa Gawlika. Szkolił się̨ pod okiem Tomka Rusika i Przemysława Kaczmarka . Natomiast pod skrzydłami Moniki Ignaciuk zgłębiał tajemnice deserów. Członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni oraz ambasador Chobot Meat. Obecnie pracuje w swojej
ukochanej Łomży gdzie jako szef kuchni Restauracji W Kamienicy, składa ukłon polskim tradycjom i smakom , we współpracy z najlepszymi dostawcami w regionie.

Otwarcie restauracji już jutro. Rezerwacje telefoniczne pod nr telefonu: 570 004 204.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AnnaAnna

1 0

Oj będzie smacznie :) tylko okolica licha.... 10:13, 15.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%