Zamknij

Łomżyńskie Anioły Biznesu. Znamy szczegóły

13:13, 27.04.2022 | .
Skomentuj fot. UM Łomża
REKLAMA

W dniu 12 maja 2022 r. odbędzie się IV Gala konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021. W jej trakcie wręczone zostaną nagrody przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i regionu.

Jest to już IV edycja tego konkursu organizowanego od 2017 r. przez Miasto Łomża wspólnie z Powiatem Łomżyńskim, stając się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej.W trakcie trzech edycji w latach 2017, 2018, 2019 nagrody przyznano w kategoriach Firma Roku, Inwestor Roku, Debiut Roku, Firma z sercem, Kobieta Biznesu, Pracodawca Jutra, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej, Super Anioł.

Trzecia edycja w 2019 r. poprzedzona konferencją Invest in Łomża z udziałem radców handlowych z kilkudziesięciu krajów, była jednocześnie wstępem do szóstego Wschodniego Kongresu Gospodarczego.W roku 2020 konkurs się nie odbył z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju.

Inicjatywa została wznowiona w 2021 roku. Sytuacja epidemiczna w naszym kraju była sprawdzianem dla lokalnego biznesu nie tylko elastyczności i możliwości dostosowania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej, ale również sprawdzianem wrażliwości społecznej biznesu.

Kategorie konkursu w roku 2021 zostały zaktualizowane o aspekty działalności przedsiębiorców w dobie pandemii.

Nagrody zostaną  przyznane w 6 kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku, Firma „z sercem”, Pracodawca Jutra, Kobieta Sukcesu, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%