Zamknij

Tancerze z B.K.STEP z sukcesami

08:23, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend odbyły się dwa Ogólnopolskie Turnieje Tańca Street dance i Breaking.

Pierwszy z nich dwudniowy (20-21.11.2021) pod nazwą Ostrowski Styl a drugi (21.11.2021) Youngbloods Arena vol. 2 – Kids Breaking Battle.

W sobotę 20.11 w Ostrowi Mazowieckiej odbywały się kategorie solo w których nasze miasto reprezentowały tancerki z grup: Equal Kids, The New Chappter Crew oraz The Sharp One Crew. Po rundach kwalifikacyjnych jury wybrało do Top 16 aż 4 łomżyńskie tancerki:

Małgorzatę Rogińską (Equal Kids), Marysię Rupacz (The New Chappter Crew) oraz Kingę Krukowską i Kasię Boguską (The Sharp One Crew). Wszystkie dziewczęta startowały w kategorii Hip Hop 12-15 lat. Po zaciętej rywalizacji wywalczyły: 1 miejsce Kasia a 3 miejsce Kinga.

Po kategoriach Hip Hop do prezentacji stanęli tancerze break dance w których reprezentantem Łomży był Szymon Dmoch zajmując 3 miejsce.

W niedzielę 21 listopada odbywały się pokazy formacji w kategoriach Debiuty, Street Dance, Taniec sceniczny oraz Inne formy tańca.

B.K.Step wystawiło dwie formacje w kategoriach Street Dance do 11-stu lat Equal Kids – zajmując 2 miejsce oraz formacje Street Dance 12-15 lat The Sharp One Crew – 3 miejsce.

Natomiast w Warszawie odbyły się walki najlepszych bboy’s i b-girls w kategoriach do 10 i do 15 lat gdzie w młodszej kategorii Oskar Borkowski zakwalifikował się do TOP 16 a w starszej Szymon Dmoch stanął na najwyższym podium.

Czas, zaangażowanie i ogrom pracy naszych tancerzy poświęcony na treningach owocuje czołowymi miejscami co jest podwójna nagrodą: dla nich zdobytymi miejscami, a dla nas radością z oglądania ich szczęśliwymi w tym co robią - mówi Marek Kisiel.

Tu w imieniu swoim i naszych podopiecznych składam wielkie, wielkie podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Łomży oraz Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe bez, którego nie moglibyśmy konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać naszego miasta dodaje Marek Kisiel.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%