Zamknij
REKLAMA

Córka druha OSP z Jedwabnego walczy o życie!

10:17, 29.07.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Codziennie jest gotowy by nieść pomoc i walczyć o życie innych. Dzisiaj Druch OSP w Jedwabnem szuka pomocy i rozpoczyna walkę o życie swojej malutkiej córeczki, która ma poważną wadę serca. Wraz z żoną założyli zbiórkę na kosztowną operację za granicą. W tej chwili trwają konsultacje medyczne i wycena operacji. 

Moment, w którym pierwszy raz słyszysz bicie serduszka twojego nienarodzonego dziecka jest magiczny, przepiękny, wyjątkowy. Wtedy wszystko staje się tak prawdziwe. Tak bardzo czekałam na tę chwilę, jednak zamiast niej dostałam nerwową ciszę... Lekarz powiedział, że moja córeczka urodzi się z wadą serca. Byłam zrozpaczona, zdezorientowana, ale też pełna nadziei, że pokonamy wszystkie problemy! Niecierpliwie czekałam, aż będę mogła utulić Julcię - pisze mama Julci na stronie zbiórki

Gdy Julka przyszła na świat, rozpoczęła się walka. Dziewczynka przeszła już trzy operacje. Dom na długie miesiące zastąpił szpital. Lepiej niż rodzinę zna medyczny personel, ale wiemy.

Córeczka jest jeszcze malutka, co oznacza, że przed nami lata skomplikowanego leczenia i rehabilitacji. Julcia będzie też potrzebowała kolejnych operacji. Potrzeby rosną, a pieniędzy zaczyna brakować... Proszę, pomóż nam!

Zbiórka znajduje się >>TUTAJ<<

Aktualnie trwają konsultacje medyczne w stanach zjednoczonych i wycena operacji. Dlatego dokładną kwotę poznamy niebawem. Liczy się każda złotówka. Już pod koniec sierpnia w Jedwabnem odbędzie się festyn strażacki, a dochód z akcji charytatywnych przekazany zostany na konto chorej Julki. 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%