Zamknij

Zgłoś i wybierz społecznika i inicjatywę roku w Łomży!

14:01, 05.10.2021 | .
Skomentuj Drone Labs/Adam Budziszewski
REKLAMA

Do 30 października 2021 r. można zgłaszać kandydatów do konkursu "ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU" i "ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU". Konkurs po raz kolejny ogłasza Prezydent Miasta Łomża wspólnie z Łomżyńską Radą Działalności Pożytku Publicznego.

Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne), spółdzielnie socjalne, osoby fizyczne, placówki oświatowe, instytucje kultury, instytucje pomocy społecznej, jednostki świadczące opiekę medyczną i inne instytucje współpracujące z wolontariuszami i organizacjami pozarządowymi na terenie miasta.

Kandydatów do nagrody można zgłaszać w dwóch kategoriach: ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU – dwie nagrody/dwa tytuły, w tym jedna nagroda/jeden tytuł dla osoby do 20. roku życia, ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU.

Zgłoszenia kandydatów/wydarzeń będą przyjmowane na podstawie: wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA oraz KLAUZULI INFORMACYJNEJ wraz z podpisaną zgodą wnioskodawcy (jeśli jest osobą fizyczną) i kandydata do nagrody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu, dostępnych w: Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1 lub na stronie www.lomza.pl w zakładce "Organizacje pozarządowe".

Kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą informacyjną należy dostarczyć do siedziby organizatorów:
•    drogą mailową na adres: [email protected] (skan wypełnionego formularza wraz z klauzulą);
•    złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży, ul. Stary Rynek 14;
•    wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża.

Zgłoszenia kandydatów/wydarzeń należy dokonać do 30 października 2021 r. Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1, tel. 86 216 80 68.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%