Zamknij

Udało się! Julia Kierzkowska uzbierała całą kwotę na operację!

15:07, 20.11.2021 | .
Skomentuj fot. siepomaga.pl
REKLAMA

Dla mieszkańców Łomży nie ma nic niemożliwego! Julia Kierzkowska uzbierała całą kwotę potrzebną na operację serca!

Julia Kierzkowska to dziewczynka córka druha OSP z Jedwabnego. Dziewczynka urodziła się poważną wadą serca. Jedynym ratunkiem dla niej jest kosztowna operacja w Bostonie. 

Dosłownie wszyscy złączyli się, aby pomóc Julce. Mieszkańcy Łomży, Jedwabnego i wszystkich okolicznych miejscowości podjęli walkę o lepsze życie dziewczynki. 

Każdego dnia z charytatywnej licytacji wpływały pieniądze na operację. Do akcji włączyło się mnóstwo ludzi, którzy chcieli pomóc. Licytowano przeróżne przedmioty: ubrania, zabawki, dzieła sztuki, koszulki z autografami piłkarzy. Prawdziwym hitem okazała się licytacja organizowana przez dowódcę 18 Pułku Logistycznego, który na aukcję wystawił spędzenie dnia ze sobą. 

[ZT]18143[/ZT]

Organizowano mnóstwo wydarzeń. Warto przypomnieć festyn w Jedwabnem czy chociażby mecz charytatywny. Wszyscy dobrze pamiętamy także jarmark na stacji paliw Orlen, czy wydarzenia w galerii Veneda.

[FOTORELACJA]1068[/FOTORELACJA]

Właśnie dzisiaj, w ostatnim dniu zbiórki kwota została uzbierana! Udało się! W momencie pisania artykułu, na koncie dziewczynki na siepomaga.pl jest 1 998 079zł! To nie koniec, bo kwota wciąż rośnie!

Teraz przed Julią wyjazd do Bostonu i operacja.

Trzymamy kciuki i wierzymy, że najgorsze już za dziewczynką. 

Jutro w Łomży na Alei Park i w Jedwabnem odbędą się kolejne wydarzenia dla Julii. Pieniądze, które zostaną tam uzbierane, będą przeznaczone na rehabilitację po operacji. 

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%