Julia Kierzkowska poleciała do Bostonu! Tam czeka ją operacja serca, na którą wszyscy zbieraliśmy gigantyczne pieniądze. Kibicujemy i czekamy na same dobre wieści!
Julia Kierzkowska to córka druha OSP z Jedwabnego. Dziewczynka urodziła się poważną wadą serca. Jedynym ratunkiem dla niej jest kosztowna operacja w Bostonie. Nie ma rzeczy niemożliwych, ponieważ dziewczynka dzisiaj wyleciała!
Dosłownie wszyscy złączyli się, aby pomóc Julce. Mieszkańcy Łomży, Jedwabnego i wszystkich okolicznych miejscowości podjęli walkę o lepsze życie dziewczynki.
W listopadzie udało się uzbierać 2 miliony złotych, aby ratować serce Julci.
- Kochani, mamy dla Was garść aktualnych informacji! W podróż życia wyruszamy w pierwszych dniach lutego, bo już 8 lutego mamy pierwszą wizytę w szpitalu w Bostonie! - taka infomacja widnieje na profilu dziewczynki na siepomaga.pl
Tak Julia została pożegnana przed odlotem:
Juleczko, cała redakcja zlomzy.pl trzyma za Ciebie kciuki! Czekamy na same dobre informacje!
Jednocześnie przypominamy, że wciąż trwają zbiórki na rzecz Filipa Nowackiego i Eryka Kopczewskiego, chłopcy potrzebują gigantycznych pieniędzy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz