Ks. Łukasz w ostatnim czasie mieszkał w parafii Ducha Świętego w Zambrowie. Przez kilka lat był także kapelanem w zakładzie karnym w Czerwonym Borze Zajmował się również drużynami harcerskimi.
Jak podaje portal zambrow.org, do zatrzymania księdza doszło pod koniec kwietnia w parafi Ducha Świętego.
Śledztwo wobec Łukasza R. miało zostać wszczęte już w sierpniu 2021 roku.
Podejrzanemu przedstawiono zarzuty przestępstw seksualnych wobec małoletniego poniżej 15. roku życia.
Sprawa toczy sie w Ostrołęce.
Tamtejszy Sąd Rejonowy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zlomzy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz