Zamknij

Mirosław z Łomży walczy z rakiem. Pomóż mu!

11:20, 25.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Mirosław Klinert ma 69 lat i mieszka w Łomży. Ma kochającą żonę, syna i wnuki. Niestety niedawno zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy.

“Razem z żoną Elżbietą przeszliśmy na emeryturę. W końcu przyszedł upragniony czas, kiedy możemy zacząć razem cieszyć się życiem. Niestety w zeszłym roku zacząłem się bardzo szybko męczyć i pocić. Poszedłem do lekarza, który skierował mnie na tomografię komputerową” - pisze na stronie zbiórki Mirosław.

Po otrzymaniu wyników tomografii komputerowej Mirosław usłyszał diagnozę - międzybłoniak opłucnej z towarzyszącym płynem w lewej jamie opłucnej.

W kwietniu 2021 roku wykonano u niego wideotorakoskopię - badanie, które umożliwia lekarzom zajrzenie za pomocą kamery wideo do wnętrza klatki piersiowej. Podczas zabiegu m.in wykonano biopsję i usunięto płyn z jamy opłucnej.

Następnie Mirosław został poddany chemioterapii. Po zakończeniu 6 cykli chemii, co dwa tygodnie musiał pokonywać ponad 80 km do Białegostoku na niezbędne badania kontrolne. To spowodowało znaczne obciążenie budżetu rodzinnego.

Obecnie Mirosław rozpoczął kolejny etap leczenia - immunoterapię. Musi ponownie co dwa tygodnie stawiać się w szpitalu na podanie kolejnych dawek leku. Wydatki związane z badaniami, leczeniem i transportem do ośrodków medycznych przewyższają możliwości finansowe Mirosława, dlatego zdecydował się założyć zbiórkę w Onkofundacji Alivia.

“Całe życie pracowałem w ochronie zdrowia i wiem, jaki długi i drogi jest proces leczenia, koszty dojazdów, konsultacje oraz leki. Dzisiaj mnie to spotkało” - pisze na stronie zbiórki.

Zbiórkę Mirosława można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę przez portal Alivia Onkozbiórka: https://onkozbiorka.pl/miroslaw-klinert

“Bardzo proszę o wsparcie finansowe w jakiejkolwiek kwocie, oboje z żoną utrzymujemy się z emerytury, a każda złotówka pomoże mi w leczeniu.” 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%