Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/24/0357Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Al. Legionów 133, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna (kuchania i stołówka) Grupa Zabezpieczenia Łomża. ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ: 1) przygotowanie naczyń i urządzeń do produkcji potraw oraz utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w obiektach Kuchni i Stołówki, 2) utrzymywanie we właściwym stanie sanitarno-higienicznym i ilościowym sprzętu Służby Żywnościowej znajdujących się w kuchni, 3) obróbka wstępna warzyw, owoców oraz innych surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie); 4) przygotowanie produktów do sporządzania potraw zgodnie z wymogami zdrowotnymi i higienicznymi; 5) mycie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych oraz socjalnych Kuchni i Stołówki, 6) uczestnictwo w wydawaniu posiłków w sposób określony przez Kierownika Kuchni i Stołówki na potrzeby jednostek i instytucji wojskowych w rejonie odpowiedzialności GZ.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie min. zasadnicze; aktualna książeczka zdrowia; aktualne badania sanepid. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): umiejętność pracy w zespole; samodzielność, dobra organizacja pracy; sumienność, rzetelność; dyspozycyjność.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 25. WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W BIAŁYMSTOKU
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kawaleryjska 70, 15-601 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 261 398 817,261 398 832
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: - życiorys (CV); list motywacyjny. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie do dnia 07.04.2024 r. - na adres pocztowy: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok,
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta, Termin: do dnia 07.04.2024r.
    Poradnictwo psychologiczne indywidualne dla dzieci, dorosłych, dla par, rodzin, warsztaty grupowe.
    StPr/24/0443
    data rozpoczęcia pracy od 11.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Rozładunek, załadunek towaru. Przewóz towaru(materiały budowlane).
    StPr/24/0441
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Sprzedaż; obsługa klienta internetowego; marketing.
    StPr/24/0220
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 4 242 PLN

    Wystawianie faktur, dyktowanie wózków do faktury
    StPr/24/0434
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2024

    obsługa klientów restauracji, sporządzanie napojów, wydawanie potraw przygotowanych przez kucharzy, dbanie o czystość i porządek.
    311513
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242

    Prowadzenie spraw związanych z zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania sieci i urządzeń zewnętrznej i wewnętrznej sieci wodnej i kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, sprężonego powietrza, pary, gazów medycznych, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.
    StPr/24/0432
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 5 300 PLN

    przygotowywanie i wydawanie posiłków i napojów
    311438
    data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
    wynagrodzenie od od 5 384

    - obsługa klienta - przyjmowanie odstaw - eksponowanie towaru na pólkach
    311447
    data rozpoczęcia pracy od

    - szczegółowe zapoznanie z programem stażu; - zapoznanie stażysty z jego obowiązkami oraz uprawnieniami; - szkolenie BHP i ppoż.; - zapoznanie się z zadaniami i strukturą organizacyjną ARiMR, w szczególności realizowanymi przez Biuro Powiatowe; - uzyskanie wiedzy z zakresu Wspólnej Polityki Rolnej UE oraz instrumentów pomocy krajowej; - zapoznanie się z zasadami funkcjonowania systemu informatycznego ZSZiK na poziomie kancelarii; - nabycie umiejętności w zakresie obsługi aplikacji eWniosekPlus; - obsługa beneficjentów w obecności pracowników Biura, w tym przyjmowanie wypełnionych formularzy zgłoszeń i zamówień z zakresu identyfikacji i rejestracji zwierząt, wniosków w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej; - pomoc w pracach kancelaryjnych takich jak: wysyłanie pism, wezwań, decyzji do beneficjentów (manualnie oraz w systemie informatycznym ZSZiK), czynności związane z bieżącym archiwizowaniem dokumentów, zakładaniem akt spraw.
    StPr/24/0205
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Wykonywanie prac brukarskich przy budowie ogrodzeń. Praca: Łomża i okolice.
    StPr/24/0428
    data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN