Zamknij

magazynier

Nr oferty: 23/5/2022Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: składanie zamówień dla klienta, układanie towaru na magazynie, sprzątanie stanowiska pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: chęć do pracy na zmianę nocną, praca fizyczna w chłodnej temperaturze
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Prace biurowe (techniczne), ofertowanie itp.
StPr/22/0845
data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
wynagrodzenie od od 4 000 PLN

-prowadzenie postępowań administracyjnych, wynikających z ustawy Prawo budowlane z zakresu właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego -przyjmowanie i weryfikacja zawiadomień o zakończeniu budowy, zgłoszeń rozpoczęcia robót budowlanych, wniosków o udzielenie pozwolenia na użytkowanie - przygotowywanie projektów decyzji, postanowień, zaświadczeń oraz pism -działalność inspekcyjno-kontrolna, w tym przeprowadzanie inspekcji budów, utrzymania obiektów użytkowanych, przeprowadzanie kontroli obowiązkowych -prowadzenie ewidencji decyzji, postanowień i zgłoszeń o których mowa w art. 82b ust. 1 pkt 2, prowadzenie ewidencji obiektów wielkopowierzchniowych - wystawianie i rozliczanie mandatów karnych, rozliczanie grzywien - prowadzenie postępowań egzekucyjnych i postępowań katastrof budowlanych - prowadzenie postępowań w zakresie odwołań, zażaleń i rozpatrywanie skarg - prowadzenie rejestrów kontroli obowiązkowej oraz katastrof budowlanych - prowadzenie samochodu służbowego oraz dokumentacji z tym związanej - sporządzanie sprawozdań do GUNB i WINB oraz innych urzędów archiwizacja akt sprawy *PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA NR 101720/30.06.2022 I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O NABORZE: https://nabory.kprm.gov.pl/podlaskie/lomza/inspektor-nadzoru-budowlanego,101720,v7.pdf
StPr/22/0839
data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
wynagrodzenie od od 4 700 PLN

Sprzedaż towarów, rzetelne zaprezentowanie asortymentu klientowi, rozmowy sprzedażowe, obsługa systemu sprzedażowego, podliczanie utargów, prace porządkowe, układanie towarów, eksponowanie asortymentu - witryny, wystawy.
StPr/22/0830
data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
wynagrodzenie od od 3 010 PLN

Prace porządkowe na terenie obiektu: zamiatanie, sprzątanie toalet, sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w Łomży.
StPr/22/0835
wynagrodzenie od od 1 505 PLN

Dostawca pizzy. Praca Łomża i okolice.
StPr/22/0826
wynagrodzenie od od 19,7 PLN

zbiory truskawek, ewentualnie pielenie, i inne prace porządkowe do uzgodnienia z właścicielem
35/6/2022
data rozpoczęcia pracy od 24.06.2022
wynagrodzenie od od 4,5 PLN

Funkcje pielęgnacyjne wobec rodziny i jej członków w środowisku ich zamieszkania w sytuacji zdrowia, choroby i niepełnosprawności. Praca w gabinecie zabiegowym. (Praca: Gabinety Lekarza Rodzinnego w miejscowościach na terenie Powiatu Łomżyńskiego: m.in.: Nowogród, Miastkowo).
StPr/22/0813
wynagrodzenie od od 3 773 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych, prowadzenie negocjacji z klientem, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
33/6/2022
data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
wynagrodzenie od od 3 965 PLN

Obsługa maszyny pakującej. Pakowanie wyrobów gotowych.
StPr/22/0811
data rozpoczęcia pracy od 25.07.2022

prace pomocnicze przy produkcji, układanie i pakowanie produktu, prace porządkowe
32/6/2022
data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022