Zamknij

Pomoc drukarza

Nr oferty: StPr/22/0716Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kolibrowa 4, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Pobieranie surowców z magazynu. Przygotowywanie maszyny. Pomoc przy myciu maszyny po druku. Kontrola w trakcie procesu druku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: JDA Jankowski Mirosław
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kolibrowa 4, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Mirosław Jankowski
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Prace biurowe (techniczne), ofertowanie itp.
    StPr/22/0845
    data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    -prowadzenie postępowań administracyjnych, wynikających z ustawy Prawo budowlane z zakresu właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego -przyjmowanie i weryfikacja zawiadomień o zakończeniu budowy, zgłoszeń rozpoczęcia robót budowlanych, wniosków o udzielenie pozwolenia na użytkowanie - przygotowywanie projektów decyzji, postanowień, zaświadczeń oraz pism -działalność inspekcyjno-kontrolna, w tym przeprowadzanie inspekcji budów, utrzymania obiektów użytkowanych, przeprowadzanie kontroli obowiązkowych -prowadzenie ewidencji decyzji, postanowień i zgłoszeń o których mowa w art. 82b ust. 1 pkt 2, prowadzenie ewidencji obiektów wielkopowierzchniowych - wystawianie i rozliczanie mandatów karnych, rozliczanie grzywien - prowadzenie postępowań egzekucyjnych i postępowań katastrof budowlanych - prowadzenie postępowań w zakresie odwołań, zażaleń i rozpatrywanie skarg - prowadzenie rejestrów kontroli obowiązkowej oraz katastrof budowlanych - prowadzenie samochodu służbowego oraz dokumentacji z tym związanej - sporządzanie sprawozdań do GUNB i WINB oraz innych urzędów archiwizacja akt sprawy *PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA NR 101720/30.06.2022 I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O NABORZE: https://nabory.kprm.gov.pl/podlaskie/lomza/inspektor-nadzoru-budowlanego,101720,v7.pdf
    StPr/22/0839
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Sprzedaż towarów, rzetelne zaprezentowanie asortymentu klientowi, rozmowy sprzedażowe, obsługa systemu sprzedażowego, podliczanie utargów, prace porządkowe, układanie towarów, eksponowanie asortymentu - witryny, wystawy.
    StPr/22/0830
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Prace porządkowe na terenie obiektu: zamiatanie, sprzątanie toalet, sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w Łomży.
    StPr/22/0835
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    Dostawca pizzy. Praca Łomża i okolice.
    StPr/22/0826
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    zbiory truskawek, ewentualnie pielenie, i inne prace porządkowe do uzgodnienia z właścicielem
    35/6/2022
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2022
    wynagrodzenie od od 4,5 PLN

    Funkcje pielęgnacyjne wobec rodziny i jej członków w środowisku ich zamieszkania w sytuacji zdrowia, choroby i niepełnosprawności. Praca w gabinecie zabiegowym. (Praca: Gabinety Lekarza Rodzinnego w miejscowościach na terenie Powiatu Łomżyńskiego: m.in.: Nowogród, Miastkowo).
    StPr/22/0813
    wynagrodzenie od od 3 773 PLN

    pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych, prowadzenie negocjacji z klientem, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    33/6/2022
    data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 965 PLN

    Obsługa maszyny pakującej. Pakowanie wyrobów gotowych.
    StPr/22/0811
    data rozpoczęcia pracy od 25.07.2022

    prace pomocnicze przy produkcji, układanie i pakowanie produktu, prace porządkowe
    32/6/2022
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022