Zamknij

pracownik pomocniczy

Nr oferty: 32/6/2022Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji, układanie i pakowanie produktu, prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: chęć do pracy, uczciwość, rzetelne wykonywanie obowiązków
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 86 216 33 08
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Prace w magazynie materiałów budowlanych oraz przewóz towarów do klienta. Praca: Łomża i okolice.
StPr/22/0978
data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

Nauczyciel języka angielskiego w kl. I-III szkoły podstawowej specjalnej, dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w tym z autyzmem. Nauczyciel w zespołach edukacyjno- terapeutycznych dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w st. umiarkowanym lub znacznym.
StPr/22/0979
wynagrodzenie od od 3 079 PLN

Realizacja zadań w obszarach działalności bieżącej Sekcji logistyki S-4. Opracowanie dokumentacji wykonawczej, ewidencyjnej i sprawozdawczej w zakresie Sekcji.
StPr/22/0969
wynagrodzenie od od 3 010 PLN

Realizacja zadań obsługowych, naprawczych i legalizacyjnych zleconych przez przełożonego, zgodnie z obowiązującą dokumentacją technologiczną.
StPr/22/0970
wynagrodzenie od od 3 200 PLN

Obsługa klienta salonu kosmetycznego- wykonywanie zabiegów: manicure, pedicure, stylizacji paznokci.
StPr/22/0974
data rozpoczęcia pracy od 11.08.2022

Pomoc w pracach budowlanych
StPr/22/0947
data rozpoczęcia pracy od 08.08.2022
wynagrodzenie od od 4 000 PLN

Prowadzenie i obsługa samochodu ciężarowego.
StPr/22/0948
wynagrodzenie od od 6 000 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej Specjalnej dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi w Łomży.
StPr/22/0940
wynagrodzenie od od 3 010 do 4 200 PLN

Spawanie/malowanie elementów metalowych (samochodów i naczep).
StPr/22/0929
data rozpoczęcia pracy od 02.08.2022
wynagrodzenie od od 1 505 PLN

Montaż instalacji sanitarnych.
StPr/22/0930