Zamknij

Księgowy

Nr oferty: StPr/22/1166Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Długa 4, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Konfrontacja i dekretacja dokumentów księgowych, analiza dokumentacji księgowej. Podstawowe prace biurowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Finanse i rachunkowość
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • **Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Staż pracy: 2 lata. Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W ŁOMŻY
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Długa 4, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Realizacja zamówień do kontrahentów.
      StPr/22/1239
      data rozpoczęcia pracy od 04.10.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      - prowadzenie postępowań administracyjnych, wynikających z ustawy Prawo budowlane z zakresu właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego; - przyjmowanie i weryfikacja zawiadomień o zakończeniu budowy, zgłoszeń rozpoczęcia robót budowlanych, wniosków o udzielenie pozwolenia na użytkowanie; - przygotowywanie projektów decyzji, postanowień, zaświadczeń oraz pism; - działalność inspekcyjno-kontrolna, w tym przeprowadzanie inspekcji budów, utrzymania obiektów użytkowanych, przeprowadzanie kontroli obowiązkowych; - prowadzenie ewidencji decyzji, postanowień i zgłoszeń o których mowa w art. 82b ust. 1 pkt 2, prowadzenie ewidencji obiektów wielkopowierzchniowych; - wystawianie i rozliczanie mandatów karnych, rozliczanie grzywien; - prowadzenie postępowań egzekucyjnych i postępowań katastrof budowlanych; - prowadzenie postępowań w zakresie odwołań, zażaleń i rozpatrywanie skarg; - prowadzenie rejestrów kontroli obowiązkowej oraz katastrof budowlanych; - prowadzenie samochodu służbowego oraz dokumentacji z tym związanej; - sporządzanie sprawozdań do GUNB i WINB oraz innych urzędów; - archiwizacja akt sprawy. *PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O NABORZE: https://nabory.kprm.gov.pl/podlaskie/lomza/inspektor-nadzoru-budowlanego,107280,v7
      StPr/22/1236
      data rozpoczęcia pracy od 03.11.2022
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Montaż instalacji elektrycznych.
      StPr/22/1237
      data rozpoczęcia pracy od 05.10.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wypełnianie zgłoszeń celnych w eksporcie, imporcie, tranzycie.
      StPr/22/1214
      data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Wypełnianie zgłoszeń celnych w tranzycie, eksporcie, imporcie.
      StPr/22/1215
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Wykonywanie prac fizycznych przy pracach elektroenergetycznych.
      StPr/22/1187
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2022
      wynagrodzenie od od 23 PLN

      Zabiegi fizjoterapeutyczne. Praca: SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNO-REHABILITACYJNE PRZY "POLSKIEJ GRUPIE FARMACEUTYCZNEJ" SP.Z O.O.
      StPr/22/1182
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
      wynagrodzenie od od 4 332 PLN

      Wyrób i wypiek pieczywa, wyrobów słodkich.
      StPr/22/1171
      data rozpoczęcia pracy od 22.09.2022

      Zarządzanie zespołem pracowników. Prowadzenie rejestru zakupów. Rozliczanie dokumentów fiskalnych (praca w programach: KWHotel i WS-Mag). Sporządzanie raportów kasowych. Nadzór nad pracą recepcji. Administrowanie biura. Inne prace biurowe.
      StPr/22/1173
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN

      Układanie glazury. Praca: Łomża i okolice.
      StPr/22/1175