Biznes

Zamknij

Nowa sieciówka w Łomży! Wraz z nią nowe miejsca pracy!

. 10:20, 30.10.2021 Aktualizacja: 08:31, 27.10.2025
4 Nowa sieciówka w Łomży! Wraz z nią nowe miejsca pracy!

Wszystko wskazuje na to, że w Łomży pojawi się kolejny duży sklep. Otwarcie nowego punktu handlowego wiąże się również z dodatkowymi miejscami pracy. Prawdopodobnie nowa sieć sklepów wejdzie do Łomży jeszcze przed zakończeniem 2021 roku, a być może nawet przed świętami Bożego Narodzenia.

Chodzi o sieć sklepów ACTION o której w publikacjach prasowym możemy przeczytać, że jest szybko rozwijającą się międzynarodowa siecią sklepów z artykułami nieżywnościowymi, która narodziła się w Holandii.

Charakteryzuje ją prosty i skuteczny model biznesowy. Poza Polską sklepy mieszczą się w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu i Austrii.

Sklep zostanie otwarty w Galerii Veneda i wypełni pustkę po wielkopowierzchniowym Tesco. Prawdopodobnie jego powierzchnia wyniesie około 1000 metrów kwadratowych. 

Sieć ma 1800 sklepów w Europie i około 140 w Polsce, w podlaskim natomiast jeden w Zambrowie. Łomżyński będzie więc drugim w województwie.

Aktualnie w sieci można znaleźć oferty pracy w sklepie Action na stanowisku pracownik sklepu.

To kolejny duży sklep, który pojawia się w Łomży. 

Przypomnijmy, że mniej więcej w połowie września doszło do otwarcia sklepu Aldi. Aldi w Łomży otwarte. 

::news{"type":"see-also","item":"18251"}

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

MarioMario

0 1

Sensacja, wiadomość roku, tylko na tym wygwizdowie gdzie nic się nie dzieje otwarcie podrzędnego sklepu nie newsem roku.
A miejsc pracy jest pełno tylko ludziom nie chce się pracować i nie piszcie nic o niskich placach bo chyba nie liczycie ze jakiś markecik będzie nagle komuś krocie płacił za stanie na kasie.

12:11, 30.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Adi Adi

1 1

To sobie postój na kasie w markeciku za te pieniądze i zobaczysz ile na pracujesz i na zarabiasz, zobaczysz czy tak lekko i jak jeszcze usłyszysz parę jobów to ciekawe czy zdania nie zmienisz. Zero szacunku masz...

14:30, 30.10.2021

KrosKros

0 0

Action *%#)!& sklep ??????

16:55, 30.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

1 0

Super kolejne pepco połączone z chińczykiem. Kiedy jakiś porządny sklep? Może jakiś spożywczy?

09:45, 31.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zlomzy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%