Zamknij

Dzieci za nimi szalały! Będzie nowy gang w popularnej sieci handlowej!

16:00, 02.08.2022 | Źródło: WiadomosciHandlowe.pl
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Jarosław Kopeć / wpu24.pl
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka przygotowuje dla klientów kampanię promocyjno-lojalnościową. Po sukcesie gangów -  Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków i Swojaków teraz czas na Gang Bystrzaków. Nazwa nowych maskotek została już zarejestrowana. 

Za tymi maskotkami szalały miliony dzieci w całej Polsce. Ich rodzice robiąc zakupy zbierali punkty, a później wymieniali je na pluszaka. 

Nowa akcja Biedronki ma nosić nazwę Gang Bystrzaków. Jak podaje serwis Wiadomości Handlowe, wniosek o rejestrację słownego znaku towarowego został już złożony do Urzędu Patentowego. Zarejestrowana została już także domena gangbystrzakow.pl.

- W tym roku w sklepach Biedronka Gang Bystrzaków mogą przybliżać dzieciom m.in.: maskotki, książki, zabawki, gry komputerowe, filmy animowane, nie będzie jednak produktów spożywczych. Ze zgłoszenia w Urzędzie Patentowym wynika, że operator sklepów porzucił ten pomysł, choć dopuszczał możliwość obrandowania żywności przy poprzedniej edycji programu - wskazują Wiadomości Handlowe.

Gang Bystrzaków. Biedronka rusza z nową akcją

Przygotowanie do nowej kampanii promocyjno-lojalnościowej potwierdza Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu sieci. Nie chce jednak zdradzać szczegółów akcji. 

Pewne jest jednak, że będzie miała charakter edukacyjny i będzie skierowana do najmłodszych. 

- Akcje lojalnościowe są ważnym punktem oferty Biedronki dla swoich klientów, czego najlepszym dowodem jest fakt, że w ramach dotychczas organizowanych kampanii rozdaliśmy w sumie aż ponad 40 milionów maskotek i ponad 6 milionów książek. Aktualnie finalizowane są założenia nowej akcji, o której szczegółach będziemy mogli poinformować w późniejszym terminie - powiedział dla WH Szymanowicz.

Kiedy wystartuje akcja? 

Informacja dotycząca startu kampanii nie jest znana. Wiele wskazuje jednak na to, że rozpocznie się pod koniec wakacji. Podobnie jak poprzednie akcje jak m.in. Gang Świeżaków. 

- Idąc tym tropem, Gang Bystrzaków powinien pojawić się w sklepach Biedronka 25 sierpnia 2022 roku - wskazuje serwis. 

(Źródło: WiadomosciHandlowe.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%